Labdarības brauciens uz DZAB "Ķepu Ķepā"

Publicēts: 21.02.20

Sarūpējuši gardumus un labas mantas šodien devāmies uz DZAB ''Ķepu-ķepā''. Vārdos neizstāstāmi pārsteidza šī vieta. Mūs iepazīstināja ar ikvienu patversmes iemītnieku. Viņiem katram ir savs stāsts, kāpēc nokļuvis šeit un katram ir savs raksturs. Te dzīvniekiem ir individuāla pieeja, var redzēt, ka pret viņiem izturas ar lielu sirsnību un šajā darbā saimnieces iegulda savu dvēseli.
Teritorija dzīvniekiem ir sakopta, rūpes par mīluļiem ir acīmredzamas. Paldies, Iveta un Gundega Bideres, ka Jūs DZAB ''Ķepu-ķepā'' uzņemat šos iemītniekus un rūpējaties par šīm dvēselītēm!
Mēs šodien samīļojām kaķus, vedām pastaigā suņus, priecājāmies par trušiem, kazām, āžiem, putniem un zirgiem. Šī ir brīnišķīga kopīga tradīcija mums ar Eiropas Tālmācības vidusskola LTPC skola un Panākumu Universitāte Kolektīva kopā pavadītais laiks šajā pēcpusdienā bija ar īpašu pievienoto vērtību! 🥰

Paldies mūsu skolēniem un skolotājiem, kuri atbalstīja labdarības akciju ziedojot mantas un finansiāli veicot pārskaitījumu uz patversmes kontu.

Arī Tev ir iespēja palīdzēt patversmes dzīvniekiem visdažādākajos veidos, aizbrauc ciemos, paveic brīvprātīgo darbu! Turklāt, ja vēlies sev mājdzīvnieku, ir iespēja to adoptēt: http://pukainis.lv/lv/patversme/26 Padari, kāda dzīvnieka dzīvi īpašu, pieņem to savā ģimenē!