Tiešsaistes seminārs KĀ JUSTIES LABI: īstermiņa un ilgtermiņa risinājumi

Publicēts: 29.10.20

Vinetas Ikaunieces-Ozoliņas tiešsaistes seminārs

KĀ JUSTIES LABI: īstermiņa un ilgtermiņa risinājumi

Pandēmija atstāj būtiski ietekmi uz mūsu ikdienu. Strādāšana attālināti un dažādi sociālie ierobežojumi liek strauji mainīt mūsu ieradumus un dzīves kārtību, kas var radīt paaugstinātu stresa līmeni. To papildina arī neziņa par nākotni un satraukums par kopējo situāciju valstī un pasaulē. Ilgstoša stresa situācija  pasliktina pašsajūtu, kas var ietekmēt arī veselību. Tomēr arī šādā situācijā ir iespējams rūpēties par sevi, lai justos labāk, tāpēc Rīgas Tālmācības vidusskola 10. novembrī plkst. 17.00 aicina uz psiholoģes un izaugsmes treneres Vinetas Ikaunieces-Ozoliņas vebināru – lekciju “KĀ JUSTIES LABI: īstermiņa un ilgtermiņa risinājumi”. To būs iespējams vērot tiešsaistē skolas Facebook lapā.

“Mūsu stresa līmeni lielā mērā ietekmē mūsu uztvere. Kur viens redz problēmu, kāds cits redz izaicinājumu, kur viens saklausa pārmetumus, cits ierauga vērtīgus padomus. Ļoti bieži stresu radām mēs paši ar savu negatīvo uztveri,” stāsta Vineta Ikauniece-Ozoliņa.

Tiešsaistes pasākuma laikā lektore dalīsies ar ieteikumiem, kā palielināt adaptācijas spējas, kas var noderēt ikvienam.

Vineta Ikauniece-Ozoliņa ir Rīgas Tālmācības vidusskolas psiholoģe, biznesa un personiskās izaugsmes trenere – konsultante, sertificēta darba un organizāciju psiholoģe. Ieguvusi profesionālo maģistra grādu personāla vadībā. Viņa ir diplomēta sociāli-psiholoģisko treniņu vadītāja un veselīga dzīvesveida veicināšanas speciāliste. Lektorei ir vairāk nekā 20 gadu pieredze klientu apkalpošanas speciālistu, pārdevēju, personāla speciālistu un dažāda līmeņa biznesa vadītāju profesionālo iemaņu attīstīšanā.

Seminārs ir bezmaksas un to vērot tiešsaistē aicināts ikviens interesents. Semināra laikā būs iespējams iesūtīt sev interesējošos jautājumus. Ilgums – stunda.