Lekcija ES UN MANS ĶERMENIS

Publicēts: 01.03.21

Lekcija 10.03.2021. plkst. 18.00 -19.00

ES UN MANS ĶERMENIS

Tiešsaistē ZOOM platformā. Pirms lekcijas tiks nosūtīta piekļuves saite uz e-pastu.

  • Cik bieži es sev jautāju, kā es jūtos? Un cik bieži es ieklausos savās atbildēs un palīdzu sev justies labāk?
  • Vai es kustos pietiekami un tad, kad ķermenis to prasa?
  • Ko es domāju, paskatoties uz sevi spogulī un kā es sevi salīdzinu ar citiem, kas gozējas sociālo tīklu bildēs?
  • Vai es ēdu to, kas manam ķermenim liek justies veselīgam un pabarotam?

Mūsu ķermenis ir fantastisks rīks, kas sniedz mums dažādās sajūtu pieredzes- baudu, sāpes, vieglumu, smagumu, ērtumu. Turklāt ķermeņa izjūtas nereti informē par mūsu emocionālo saspringumu un kopējo nogurumu vai gluži pretēji - par emocionālo pacēlumu un piepildījumu. Tik vien, cik bieži mēs ieklausamies savās iekšējās vajadzības pietiekami atpūsties, izgulēties un veidot ar sevi tādas attiecības, kas sniedz piepildījumu un prieku? Un cik bieži notveram un atceramies tos pacilātības mirkļus, kad ķermenis ir juties tik labi?

Šajā nodarbībā Ilze Jēče dalīsies ar savu pieredzi par VESELĪGU ATTIECĪBU VEIDOŠANU AR SAVU ĶERMENI, PARADUMU IEDZĪVINĀŠANU UN SAVIEM KLUPŠANAS AKMEŅIEM CEĻĀ UZ VESELĪGĀKU DZĪVI, KĀ ARĪ PASTĀSTĪS PAR DAŽĀDĀM IESPĒJĀM INTEGRĒT LABSAJŪTAS MIRKĻUS IKDIENĀ!

Rīgas Tālmācības vidusskolas studentiem lekcija BEZ maksas, pieteikšanās aizpildot šo formu:
PIETEIKUMS LEKCIJAI

Citiem interesentiem lekcijas maksa 10 EUR
Pieteikšanās lekcijai ltpc.lv: [email protected], vai pa tālruni: +371 26694694
LTPC studentiem lekcijas maksa 5 EUR

Ilze Jēče ir labsajūtas un somatikas skolotāja, apzinātas kustības skolotāja un sociālo pārmaiņu vēstnese. Pēdējos piecpadsmit gadus Ilze veido izglītības programmas un pasniedz nodarbības dažādās pasaules vietās, spēcinot un iedvesmojot cilvēkus un kopienas tiekties atdzīvināt un izdzīvot savu potenciālu. Viņas pieredzes bagātība ir saistīta ar ilgstošu darbu gan personiskās pilnveides, gan aktīvisma jomā, cenšoties šīs abas jomas savest kopā, veicinot veiksmīgāku sadarbību un empātiskāku komunikāciju vides un sociālo pārmaiņu organizācijās, kā arī radot plašāku skatījumu un sasaisti ar globāliem izaicinājumiem pašizaugsmes kopienās. Ilze ir pabeigusi prestižo Vancouver School of Bodywork and Massage (2009), mācījusies somatiku Integration Institute of London (2015) un ir iedzīvinājusi dažādas cilvēku personību veidojošas izglītības programmas sadarbībā ar UNEP, Asia-Europe Foundation, Louis August Jonas Foundation, Brittish Council un citām starptautiskās organizācijām. Tāpat ik nedēļu Ilze vada autorraidījumu “Labsajūtas sarunas” Rietumu radio studijā.