Iepazīsti, skaties video!

Publicēts: 12.06.23

Vēl neesi pazīstams ar tālmācību? Raidījums Mēs ar brāli kolosāli guva atbildes uz dažādiem jautājumiem un iepazina šo mācību formu! Noskaidro visu arī Tu un izmēģini! Gaidīsim Tevi, vasaras uzņemšana notiek!

Aizpildi pieteikumu, noskaidro savas iespējas!

PIETEIKTIES MĀCĪBĀM

UZŅEMŠANA
PAMATSKOLĀ 7. - 9. KLASĒS
VIDUSSKOLĀ 10. - 12. KLASĒS

Arvien vairāk jauniešu visā pasaulē izvēlas izglītību iegūt alternatīvā veidā, apvienojot mācības ar darbu, ceļojumiem un hobijiem. Šādas iespējas paver mājmācība, unschooling kustība un, protams, tālmācība. Arī Latvija šajā ziņā nav izņēmums. Turklāt, nozīmīgu impulsu par labu tālmācībai deva stingrie ierobežojumi pandēmijas laikā.

"Mēs ar brāli kolosāli" žurnālisti Ieva un Emīls uzrunāja Rīgas Tālmācības vidusskola, lai ieskatītos tālmācības piedāvātajās iespējās, noskaidrotu jauniešiem interesējošus jautājumus par mācību procesu un rosinātu skatītājus aizdomāties par jauniešu plašajām iespējām iegūt labu izglītību.

Izglītības sižets par tālmācību, kā vienu no pamata un vispārējās izglītības apgūšanas veidiem ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonds finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par sižeta "Tālmācība, kā viens no pamata un vispārējās izglītības apgūšanas veidiem" saturu atbild biedrība "Mēs ar brāli kolosāli".