Rīgas Tālmācības vidusskolai 15. gadu jubileja!

Publicēts: 06.03.24

Ziņa no Rīgas Tālmācības vidusskolas studentu pašpārvaldes:

2009. gada 6. martā tika nodibināta pirmā tālmācības skola Baltijā - Rīgas Tālmācības vidusskola. Šodien tā atzīmē 15 gadu jubileju ar vairāk kā 1000 pašreizējiem studentiem un vairāk kā 3000 absolventiem. Mēs, studentu pašpārvalde, novēlam skolai vislielākos panākumus nākamajos darbības gados, jo mēs zinām, ka mācamies pašā superīgākajā skolā!

 

 

Elīza (12. klase): "Paldies skolai un pedagogiem par to, ka padara mācību procesu ērtu un interesantu! Vēl lielāks  paldies fantastiskajām, saprotošajām, izpalīdzīgajām un jautrajām biroja meitenēm, kas ir šīs skolas sirds!"

 

 

 

 

Laura (12. klase): "Paldies Ilzei Kalniņai, kas 15 gadus atpakaļ uzdrošinājās dibināt Rīgas Tālmācības vidusskolu,  tā ir nesusi vienreizējas iespējas, nodrošinājusi fantastiskus pedagogus un nepārspējamas administrācijas meitenes!"

 

 

 

 

Annija (12. klase): "Sveicieni skolas jubilejā! Lai mūsu skolas nākotne ir tikpat spoža un veiksmīga kā tās pagātnes. Paldies par ilgo sadarbību un iespēju veidot nākotni kopā!"

 

 

 

 

 

 

Ivo (11. klase): "Brašus un spēcīgus nākamos 15 gadus!"

 

 

 

 

 

 

Reičela (12. klase): "Šīs skola mani izglāba, jo pierādīja, ka var mācīties ar prieku un iedeva motivāciju pabeigt skolu."